O naszej agencji

Działamy na rynku od 1999 roku!

Nasza motywacja

Rozumiemy, że kupno lub sprzedaż domu to coś więcej niż tylko transakcja: to przeżycie zmieniające życie. Dlatego nasz zespół zajmuje się z dużą dbałością każdym z klientów. Jesteśmy dumni z relacji, które budujemy i zawsze pracujemy do skutku w imieniu klienta, aby pomóc im osiągnąć cele związane z nieruchomościami.

Nasz zespół ekspertów reprezentuje co najlepsze w branży i zawsze staramy się prowadzić badania w dziedzinie innowacji i edukacji konsumenckiej. Dziś kupujący i sprzedający potrzebują zaufanego zespołu, który może poprowadzić ich przez złożony świat nieruchomości. Dzięki naszej obszernej wiedzy i zaangażowaniu w dostarczanie naszym klientom najlepszych i najbardziej aktualnych informacji jesteśmy Twoim źródłem porad w branży nieruchomości.

Hasło przewodnie

Nasza filozofia jest prosta: klienci są najważniejsi. Zobowiązujemy się do ciągłej komunikacji z naszymi klientami, informując ich na bieżąco na każdym etapie procesu kupna lub sprzedaży

Wierzymy, że jeśli nie zostawisz nas z niesamowitym doświadczeniem, to znaczy, że nie wykonaliśmy swojej pracy. Sukcesu nie mierzymy osiągnięciami czy nagrodami, lecz zadowoleniem naszych klientów.

Jerry Sells NY Team

Obsługiwane rejony

Działmy w wielu lokalizacjach stanu Nowy Jork. Oto niektóre z rejonów z dostępnymi ogłoszeniami.